Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτών Με αφορμή τη φετινή Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτών η Κλαδική Επιτροπή Εργαζομένων στα ιδιωτικά Νοσηλευτήρια ΣΕΒΕΤΤΥΚ ΠΕΟ εκφράζει το σεβασμό και την ευγνωμοσύνη της στους νοσηλευτές και τις νοσηλεύτριες! ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber