ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ Η 24ΩΡΗ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΦΟΥ Σε εξέλιξη, με απόλυτη επιτυχία η 24ωρη προειδοποιητική απεργία στο Δήμο Πάφου, με αφορμή την απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου να ιδιωτικοποιήσει την υπηρεσία σκυβάλλων {gallery}/photos/2020/proid_aperg_dim_paphou{/gallery} ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber