ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Η 48ΩΡΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΑΦΟΥ Οι εργαζόμενοι διαμαρτύρονται για την απόφαση του ΔΣ Πάφου να προχωρήσει στην ιδιωτικοποίηση της υπηρεσίας σκυβάλων. Ο αγώνας συνεχίζεται. {gallery}/photos/2020/aperg_dim_paphou{/gallery} ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber