ΦΙΛΜΑΚΙ ΣΗΔΗΚΕΚ-ΠΕΟ &ΟΗΟ-ΣΕΚ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΙΟ Με ένα σύντομο φιλμάκι οι συνδικαλιστικές οργανώσεις ΣΗΔΗΚΕΚ-ΠΕΟ και ΟΗΟ-ΣΕΚ στέλνουν μήνυμα στήριξης των εργαζομένων στην Τοπική Αυτοδιοίκηση που δίνουν και αυτοί τη μάχη για την αντιμετώπιση του κορωνοιού covid 19. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber