Η ΠΕΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΩΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ. Στηρίζει με όλες τις τις δυνάμεις και καλεί τους εργαζόμενους να παρευρεθούν στην αυριανή, μεγάλη κινητοποίηση. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber