Η ΠΕΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΡΑΤΣΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΩΝ ΦΟΝΩΝ ΣΤΙΣ ΗΠΑ. Η ΠΕΟ συμμετέχει και στηρίζει την εκστρατεία της Παγκόσμιας Συνδικαλιστικής Ομοσπονδίας κατά του ρατσισμού και των ρατσιστικών φόνων στις ΗΠΑ. {gallery}/photos/2020/peo_kata_ratsismou_u.p.a{/gallery} ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber