ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΣΕΒΕΤΤΥΚ ΠΕΟ Πραγματοποιήθηκε το Παγκύπριο Σεμινάριο της ΣΕΒΕΤΤΥΚ ΠΕΟ στα αναπαυτήρια της ΠΕΟ στα Περβόλια Λάρνακας, στα πλαίσια της μορφωτικής δράσης της Συντεχνίας και επιμόρφωσης των μελών της. {gallery}/photos/2019/sevettyk/pagkiprio_seminario{/gallery} ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Δελτίο Τύπου για την ανανέωση συμφωνίας στην NPT (Λεωφορεία... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Αυξήσεις πέραν του 2,5% σε συλλογικές συμβάσεις που ανανεώθηκαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Συμβολική εκδήλωση αλληλεγγύης με τον λαό της Κούβας και... Share FacebookTwitterWhatsAppEmailViber